Jeunesse Instantly Ageless 25 x 0,6 ml

Vyprodáno

Instantly Ageless™ je zcela mimořádný kosmetický přípravek proti vráskám, který okamžitě po aplikaci účinně působí na zmenšování viditelných známek stárnutí. Instantly Ageless™ oživuje pokožku, minimalizuje viditelnost jemných vrásek a pórů a výsledkem je dokonalý vzhled. Vrásky jsou zcela viditelně redukovány a potlačeny již během 2 minut! Podívejte se na krátké video pod textem a přesvědčite se na vlastní oči o neobyčejných účincích tohoto mimořádného přípravku.

STOP VRÁSKÁM se superaktivní složkou ARGIRELINE

Argireline je hlavní a jedinečná ingrediance, která je zázračným lékem na redukci vrásek a vyhlazení pleti. Argireline je kosmetická přísada nazývána "cremebarer", o níž se již v roce 2002 hovořilo ve vědeckých diskuzích. Argireline prošel léty podrobného výzkumu, je to zvláště účinný peptid, který slouží k redukci vrásek dokonce i mimických a je všelékem ve všech směrech. Argireline je luxus pro pleť, skládá se ze šesti aminokyselin a dokáže odstranit vrásky i okolo očí a okolo úst. Pleť je vyhlazena a v případě pravidelného používání je zaručen mladistvý a svěží vzhled. Tento peptid je vysoce účinný a etabloval se na mezinárodní úrovni.

Účinky Instantly Ageless™:

  • OKAMŽITĚ SNIŽUJE VIDITELNOST JEMNÝCH VRÁSEK
  • ODSTRAŇUJE TMAVÉ KRUHY A OTOKY POD OČIMA
  • SNIŽUJE VIDITELNOST PÓRŮ NA MINIMUM
  • POMÁHÁ VYROVNÁVAT TEXTURU KŮŽE
  • ZMATŇUJE POKOŽKU A DODÁVÁ JÍ DOKONALÝ VZHLED
  • OBNOVUJE OPTIMÁLNÍ VZHLED POKOŽKY

Způsob používání Instantly Ageless™:

Aplikujte velmi tenkou vrstvu na určená místa lehkým poklepáním konečky prstů, poté nechte mikrokrém 2-3- minuty působit. Je důležité, aby pokožka byla zcela očištěna a tvář se vyhnula všem mimickým projevům, dokud přípravek zcela nezaschne.

Upozornění:

Mikrokrém nesmí přijít přímo do očí! Přípravek uchovejte na temném, suchém a chladném místě. Dojde-li k podráždění či zarudnutí pleti přímým účinkem tohoto přípravku, nepoužívejte více a vyhledejte radu lékaře. 

Přípravek Instantly Ageless okamžitě do dvou minut redukuje váčky pod očima, jemné linie, vrásky a póry. Tento stav vydrží 6 až 8 hodin.

Velikost: 25 x 0,6 ml
Složení

1 999,00 Kč 2 500,00 Kč